Bursa Villa Temizliği hizmeti veren Temizlik Şirketleri arasında öne çıkan SM Temizlik firması Villa Temizleme işlemlerini deneyimli personeli ile gerçekleştirmektedir.

Maddi geliri yüksek vatandaşların tercih ettikleri Villa‘lar geniş olmakla birlikte Temizlik işlemleri uzun süren yaşam alanlarıdır. Villa Temizleme hizmetinde görev alacak personelin deneyimli olması da en önemli husustur. Bunun yanı sıra ekip olarak gerçekleştirilmesi gereken hizmet olan Bursa Villa Temizliği işlemlerinde personelin daha önce bu hizmeti yapmış, güvenilir ve Villa Temizlik hizmetinde deneyimli olması gerekmektedir. Villa’lar büyük yaşam alanları olduğu için temizlenme işlemleri de uzun zaman almaktadır. Bunun yanı sıra Dubleks Villa, Tripleks Villa gibi daha büyük alanlarda ihtiyaç duyulan Temizlik işlemleri için firmamız özel ekipleri ile hizmet vermektedir.

Bursa Villa TemizliğiBursa şehrinde her geçen gün artan hizmetlerin başında gelen ve Profesyonel Temizlik Personeli ve Güvenilir kişilerin tercih edildiği Bursa Villa Temizliği işlemleri için tercih edebileceğiniz Kurumsal Temizlik Şirketleri arasında sektörde kendini kanıtlamış; Osmangazi, Yıldırım, Nilüfer, Balat, Bademli, 23 Nisan, Altınşehir, Görükle, Özlüce, 29 Ekim, Odunluk, Üçevler, Demirci, Yaylacık, Misi mahallelerinde Temizlikçi Bayan ya da Gündelik Temizlikçi ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Villa Temizleme işlemleri öncesinde işlemleri gerçekleştirecek olan personelimiz Ekip Lideri arkadaşımızın öncülüğünde Villanızı gezerek işlemlerin sıralaması hakkında program yaparak en kısa sürede bitmesi için gereken çalışmaları yaparlar.

Villa Temizleme hizmetinde en fazla dikkat edilmesi gereken hususların başında kişisel eşyalar gelmektedir. Temizlik Hizmeti sektöründe sıkça karşılaşılan Kaybolan Eşya konusu sebebiyle Villa Temizliği hizmeti almayı düşünen vatandaşlar deyim yerindeyse Güvenilir Temizlik Şirketi hakkında araştırma yapmakta ve Tavsiye edilen şirketlerden hizmet almayı tercih etmektedir. Türkiye‘nin en büyük ve kalabalık illerinden olan Bursa‘da ikamet ediyorsanız ve konutun Villa ise temizlik hizmeti alabileceğiniz şirketlerden olan Bursa Villa Temizliği firmamıza iletişim bilgilerimizden ulaşarak dilerseniz Villa Temizleme Fiyatları, Referans ya da merak ettiniz konularda bilgi alabilir randevu talebinde bulunabilirsiniz. Villa Temizliği Fiyatları hakkında araştırma yapıyorsanız firmamız işlemler için bütçenize uygun ücret politikasıyla size yardımcı olacaktır.

Bursa Villa TemizlemeOda ve Salon Temizliği

Bursa Villa Temizliği işlemlerinde buharlı makina, ıslak-kuru vakum ve ince toz alıcı alet kullanılır. Her Villa için yeni temizlik bezleri, sünger, fırça ve gereken diğer temizlik malzemeleri kullanılır. Camların ve pencere doğramalarının silinmesi işlemi yapılır. Lamba, priz, avize, tablo, rafların temizliği yapılır. Halı süpürülmesi (istenirse yıkanması) Halı Yıkama işlemi ayrı bir hizmet olarak anlaşmalı olduğumuz Halı Yıkama Firmaları tarafından yapılır.

Kapıların silinmesi yapılır. Mobilya ve koltukların temizliği (istenirse yıkanması) işlemi yapılır.
Bütün kapıların silimi, uygunsa buharla temizliği yapılır. Parke olan yerlerin ıslak vakum makinasıyla temizliği yapılır.

Mutfak Temizliği

Fayanslar ve seramik alanların silinerek temizlenmesi yapılır.
Islak-kuru vakumla veya mümkün değilse mopla zemin temizliği yapılır.
Siyaha dönüşmüş derz aralarının buharla parlatılması yapılır.
Dolap ve çekmecelerin boşaltılarak iç ve dış temizliği yapılır.
Aspiratör, fırın ve civardaki yağların etkili yağ çözücü kimyasallarla temizlenmesi yapılır.
Kapı, pencere camları, doğramalar silinmesi yapılır.
Buzdolabı, bulaşık makinası ve fırın gibi beyaz eşyaların çekilerek alt temizliğinin yapılması
Fırın ve buzlabının iç temizliği yapılır
Lavabo, banyo ve tuvalet temizliği yapılır.

Banyoda bulunan dolapların iç dış temizliği yapılır.
Küvet, jakuzi, duşakabin ve tuvaletinovulup parlatılması yapılır.
Ayna ve camlı bölgelerin parlatılması yapılır.
Yerlerin ıslak-kuru vakum makinasıyla veya mopla silimi yapılır.
Fayans bulunan alanlarda duvar silimi yapılır.

bursa-villa-temizligi-firmalari-sirketleri-fiyatlariBahçe Temizliği

Bahçede bulunan yaprak ve çöpler toplanırlar ve seramik alanların silinerek temizlenmesi yapılır.
Çardak, sandalye ve masa silimi yapılır.
Havuz kenarı saniter alan temizliği yapılır (isteğe bağlı havuz temizliği) yapılır.

Siz de villa’nızı emin ellere teslim etmek istiyorsanız kalite ve titizliğiyle ön plana çıkan Bursa villa Temizliği’nde öncü gül temizlik’ten bilgi almadan asla temizlik yaptırmayın. Bunun için firmamız size ücretsiz temizlik danışmanlığı da verecektir.