Bursa Detaylı Ev Temizliği Hizmeti sunan SM Temizlik firmamız Detaylı Temizlik işlemleri için profesyonel ekipleri ile hizmet vermektedir.

Detaylı Temizlik işlemleri yaşam alanlarımızın genelinde ihtiyaç duyulan bir Temizlik hizmetidir. ev, ofis, işyeri temizliği işleminde evleriniz, işyerleriniz, ofisleriniz deyim yerindeyse tepeden tırnağa ve en ince ayrıntısına kadar temizlenmektedir. Detaylı temizlik hizmetinde dikkat edilmesi gereken en önemli husus temizlik işlemi esnasında eşyaların yer değiştirmemesidir. Eşyalar yer değiştirdiğinde ev, işyeri, ofis sahibi eşyalara ihtiyaç duyduklarında alışmış oldukları yerlere bakar ve aradıklarını bulamadıklarında problemler yaşanabilir.

Bursa Detaylı Ev TemizliğiBursa’da detaylı ev temizliği temizlik hizmetini uzun yıllardır uzman eğitimli personeliyle sizlere sunan firmamız Bursa ve çevresinde Bursa Detaylı Ev Temizliği hizmetini alabileceğiniz temizlik şirketidir. Bursa’da detaylı temizlik hizmeti almak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

Deneyimli ve eğitimli bir temizlik ekibine sahibiz. Temizlik konusundaki uzmanlığımızı, en son temizlik teknikleri ve ekipmanlarıyla birleştirerek evinizin her detayını en iyi şekilde temizlemek için çalışıyoruz. Hangi yüzeyin hangi temizlik ürünüyle temizleneceğini biliyor ve en ince ayrıntılara dikkat ediyoruz. Kimyasal temizleyicilerden olabildiğince kaçınmaya çalışıyoruz.

Detaylı Temizlik Nasıl Yapılır?

Oturma Odası : Öncelikle temizlik için gerekli olan malzemeler hazırlanır. Camlar açılır ve oda havalandırılır. Daha sonra halılar süpürülür ve havalanması için tercihen balkona (yoksa teras veya hava alan bir yer) serilir ve havalanmaya bırakılır. Perdeler çıkarılır ve yıkamaya atılır. Daha sonra odanın tozu alınır.Bunun için gerekli olan malzemeler toz bezi ve spreydir. Odanın tozu alındıktan sonra camlar ve duvarlar silinmeye başlar. Camlarda iz kalmaması amacıyla kullandığımız deterjan özel formüllü bir temizleyicidir.  Ardından duvarlar silinir, avizeler temizlenir. Odadaki eşyalar ortaya çekilerek altları süpürülür ve hazırlanan ilaçlı ve dezenfektan özelliği olan su ile önce süpürgelikler daha sonra yerler el ile silinir. Silme işlemi tamamlandıktan sonra eşyalar aynı konumlarına geri getirilir. Yıkanan perdeler temizlenen camlara asılır, halılar serilir. Perdeler asıldıktan sonra odanın hijyeni ve temizliği sağlanmış olur.

Detaylı Ev Temizliği BursaMutfak : Temizlik için gereken malzemeler hazırlandıktan sonra mutfak halıları havalandırılır ve perdeleri çıkarılarak yıkamaya atılır. Camlar ve duvarlar silinmeye başlanır. Dolaplardaki eşyalar zarar görmeyecek şekilde boşaltılır, dolap içleri en ince ayrıntısına kadar özel temizleyiciler ile temizlenir ve dezenfekte edilip steril hale getirilir. Bursa’da şehir merkezi ve ilçelerde en iyi Bursa Detaylı Ev Temizliği hizmetini alabileceğiniz Temizlik Şirketleri arasında saygınlığı ve güvenilirliği ile öne çıkan firmamız işlemlerde; Dolaplar iç dış silindikten sonra içleri geri yerleştirilir ve buzdolabı temizliğine geçilir. Buzdolabının düzeni ev sahibinin isteğine göre sağlanır. Ocak ve fırın temizliği yapılır. Yerler süpürülür ve sonrasında yeni hazırlanan ilaçlı ve dezenfektan özelliğine sahip su ile önce süpürgelikler daha sonra fayanslar silinir. Perdeler geri takılır ve halılar serilir. Bu sayede mutfağın temizliği sağlanmış olur.

Yatak Odaları : Yataklardaki nevresimler kaldırılır ve yıkamaya atılır. Yataklar havalandırılır. Perdeler ve halılar toplanır. Dolap içlerindeki eşyalar boşaltılır ve dolap içleri ağır kokusu olmayan ve kimyasal madde içermeyen ilaçlarımız eşliğinde silinir. Boşaltılan kıyafetler ev sahibinin istediği düzene göre yeniden yerleştirilir. Yeni çarşaf, yastık ve nevresimler yatağa geçirilir. Odanın tozu alınır ve ardından yerler süpürülür. Yeni hazırlanan özel ve hijyenik yer suyu ile önce süpürgelikler daha sonra yerler silinir. Odanın temizliği bittikten sonra perdeler takılır ve halılar serilir.

Çocuk Odaları : Çocuk odalarında kullanılan ürünler çocuklarınızın sağlığına zarar vermeyecek içeriğe sahiptir. Nevresim değişikliği sağlanır. Yeni nevresimler serilir. Perdeler yıkanır ve halılar havalandırmaya bırakılır. Çocuklarınızın dolapları özel dezenfektan içeren ürünler ile temizlenir. Kıyafetleri katlanarak dolaba geri yerleştirilir. Oyuncakları silinir ve hijyeni sağlandıktan sonra oyuncak sepetine koyulur. Odanın toz alma spreyleri ile tozu alınır. Daha sonra ortam süpürülür ve yeni hazırlanan yer silme suyu ile silinir. Perdeler geri takılıp, nevresim değişimi sağlandıktan sonra odanın temizliği bitmiş ve hijyen ortamı oluşturulmuş olur.

Tuvalet – Banyo : Tuvalet ve banyo için özel olarak seçilen temizlik malzemeleri hazırlanır. Öncelikle ortam havalandırılır. Daha sonra tuvalet temizlik ürünü ile klozet fırçalanarak temizlenir ve hijyeni sağlanır. Kalıntı kalmaması amacı ile durulanır. Duşakabin temizliği içinse iz kalan su damlaları için özel olarak hazırladığımız ilaç ile lekelere son verilir. Banyo yıkanır ve kurulanır. Lavabo ve tezgah yüzeyleri temizlenir. Aynalar cam temizleyici ile silinir. Banyonun ve tuvaletin temizliği ve hijyeni sağlandıktan sonra sıra zemin temizliğine gelir. Zemin temizlik bezi veya sünger ile silinir daha sonra kurulanır. Kapı kolları, prizler ve anahtarlar gibi sık dokunulan alanlar temizlenir.

Bursa Detaylı Ev Temizliği için tercih edebileceğiniz tecrübeli işletmelerden olan SM Temizlik firması; Osmangazi, Yıldırım, Nilüfer, Mudanya, Gürsu, Kestel, Balat, Bademli, Çekirge, Altınşehir, Özlüce, Görükle, 23 Nisan, Hasanağa, Kayapa, Demirci, Yaylacık, 29 Ekim, Ataevler, İhsaniye, FSM, Akpınar, Bağlarbaşı, Yenibağlar, Yunuseli mahalleleri ve çevresinde Bursa Detaylı Ev Temizliği işlemlerini profesyonel Bayan Temizliki, Yardımcı Bayan, Gündelik Temizlikçi personeli ekileri ile gerçekleştirerek sizin için hijyenik ve sağlıklı yaşam alanları oluşturmaktadır.

Balkon – Teras : Balkon ve teras temizliğinde öncelikle bitkiler temizlenir. Bitkiler temizlendikten sonra muhafazalı bir köşeye konularak mobilya temizliğine geçilir. Mobilyaların üzeri süpürülür ve silinir. Balkonun tozu alınır yerler yıkanır ve kurulanır.