Hastane Temizliği

Hastane Temizliği işlemi diğer temizlik hizmetlerinden çok daha dikkatli olunması gereken bir temizlik işlemidir. Çünkü hastaneler insanların sağlık bulması ve tedavi olmak için gittikleri yerlerdir. Hastane temizliğinde yapılabilecek yanlış işlemler dönüşü olmayan ve insan hayatını tehlikeye atan sonuçlar doğurabilir.

Hastaneler enfeksiyon tehlikesi ile karşılaşan en riskli yerlerdir. Riskler yaşamsal kayıplar açısından büyük sorunlar oluşturduğundan, engelleyecek en yegane yol uygun temizlik anlayışından geçer.

Hizmet Organizasyonu: Hastane şartlarına göre ve 24 saat göz önüne alınarak yapılmaktadır.

Hizmet Prosesi: Bakteri ve virüs gibi transferleri önleyecek ‘tek kullanımlık mop’ ve ‘ renk kodu’ gibi kaliteli sistemler kullanılmaktadır.

Eleman Eğitim: Kullanılan sistemler hakkında genel bilgiye sahip kimyasal maddeler ve ekipmanlara göre sözlü, yazılı ve video olmak kaydıyla eğitim seminerleri verilmektedir.

hastane-temizlik-firmalari-sirketleri-fiyatlari-bursaKimyasallar: Temizlik ve dezenfekte edebilen özel ve hastane şartlarına uygun kimyasal temizleyiciler kullanılmaktadır. Ekipmanlar: Sisteme ve hastane koşullarına uygun ekipmanlar temin edilerek yapılır.

Kontrol Sistemleri: sisteme dezenfekte edilen yerlerin kontrolü de dahil edilmektedir. Hastane gibi sürekli dezenfektasyon olaylarının bulunması gereken yerlerde temizliği şirketimiz hastanelerde , sağlık kurumlarında özenle ve profesyonel olarak gereken hijyene dikkat edilmekte ve profesyonel bir ekiple temizlik yapılmaktadır.

Bursa hastane temizliği konusunda uzun yıllardır hizmet veren firmamız Bursa’da hastane temizliği hizmetini sorunsuz olarak alabileceğiniz temizlik şirketidir.