AVM Temizliği

Günümüzde kitleler halinde ziyaret edilen alanların başında gelen alışveriş merkezleri, temizlik ve hijyen bakımından son derece önemlidir. Söz konusu alanlarda yapılacak temizlik işlemleri, salgın hastalıkların oluşmasını engellemek adına büyük önem taşımaktadır. Bu tür yerlerde temizlik yaparken alışveriş merkezine gelen ziyaretçilerin dolaşımına engel olmadan temizlik yapılmalı ve ziyaretçilerin hijyenik bir ortamda alışveriş yapmaları sağlanmalıdır.

Alışveriş merkezleri en çok kullanılan yerler arasında olduğu için bu gibi yerlerin periyodik olarak temizlenmesi gerekmektedir. Bu bağlamda gerekli temizlik hizmetini doğru ve hızlı bir şekilde sağlaması gerekmektedir. Alışveriş merkezleri kullanım alanı itibariyle en çok kirlenen yerler arasındadır.

Toplumsal yoğunluğun yüksek olduğu alanlarda temizlik yapmak oldukça risk taşımaktadır. Bu yönde sağlıklı bir çalışma alanı oluşturabilmek adına iş güvenliği kurallarına uyumda, kurumsal anlayışımız gereği son derece duyarlıyız.Merkezin çevresinin, açık-kapalı otoparklarının, tüm cam ve çerçevelerin iç ve dış cepheden silimi yapılmaktadır. Alışveriş Merkezi binası içerisinde ise tüm ortak alanların, sabit ve yürüyen merdivenlerin, cam korkuluklarının ve çöp merkezlerinin temizliği titizlikle yapılmaktadır.

avm-temizligi-firmalari-sirketleri-fiyatlari-bursaBursa’da avm temizliği hizmeti ihtiyacınız varsa kaliteli ve güvenilir bir firma arıyorsanız Bursa’da avm temizliği hizmetini sorunsuz olarak alabileceğiniz temizlik şirketiyiz.